انواع لیبل هولوگرام

به طور کلی، نکته اصلی در استفاده از لیبل هولوگرام این است که بعد از الصاق شدن روی جسم مورد نظر، نمی توان آن را جدا کرد. شما می توانید از لیبل های هولوگرام یا امنیتی برای ایمن کردن محصولات خود و برای جلوگیری از هر گونه اقدام فریبکارانه استفاده کنید. حتی اگر این لیبل دستکاری شود، مطمئناً آسیب قابل مشهودی به لیبل وارد می شود

این لیبل ها اهمیت بسیار زیادی در شرکت ها دارند. به عنوان مثال محققان مجرب انجمن های مختلف اخیرا یک لیبل هولوگرام را به لیبل های اعتبار سنجی خود اضافه کردند. لیبل های امنیتی غالباً برای مواردی مانند اثبات اصل بودن محصولات استفاده می شود. روش های مطمئنی وجود دارد که می تواند در شناخت لیبل های اصل از جعلی کمک کند. از این لیبل ها برای پلمپ کردن محصولات هم استفاده می شود. در این زمینه، جعل این لیبل ها تقریبا دشوار است.

اگر به اندازه کافی از محصول خود محافظت نکنید، ممکن است مجبور شوید مبالغ هنگفتی را از نظر فروش غیرقانونی محصولات خود با لیبل یکسان متحمل شوید. اگر یک شرکت دیگر به راحتی قادر به کپی کردن محصولات شما از نظر بسته بندی و لیبل و… باشد، ممکن است اعتبار شرکت شما در معرض خطر باشد. این لیبل ها یک روش امنیتی و احراز هویت پیشگیرانه تقلب است که برای همه شرکت ها بسیار حیاتی است.

Call Now Buttonمشاوره و فروش