لیبل های تایوک

حتماً متوجه لیبل پشت یقه لباس خود شده اید که گاهی باعث خارش پوست می شود. آیا تا به حال متوجه لیبل روی تشک خود و علامت هشدار آن مبنی بر غیر قانونی بودن کندن لیبل شده اید ؟ خب خبر خوب برای مصرف کننده این است که به محض خرید حذف لیبل آن قانونی است و در واقع وسیله ای برای اطلاع رسانی به مصرف کننده است تا بداند تشکی که خریداری می کند از چه نوع موادی پر شده است و یا چطور باید شسته شود.

لیبل های تایوک دارای رویه ی کاغذی شکل هستند اما این لیبل ها جنسی متفاوت از کاغذ معمولی دارند و از مواد کاملا مصنوعی ساخته شده است. لیبل تایوک از جنس الیاف مصنوعی بوده و تحت گرمای زیاد بهم پیوند می دهند که موجب استحکام بسیار خوبی پارگی و همچنین در برابر مواد لکه بر و شوینده‎ های قوی مقاوم می باشد و همچنین کاملا ضد آب است و در محیط های مرطوب قوی و با دوام باقی می ماند . این لیبل از سطح صاف، نرم، وزن سبک و تعادل PH خنثی و طول عمر بالا برخوردار است و دو نوع معمولی مات و براق آن در بازار موجود می باشد. از لیبل تایوک در صنایع پوشاک، صنایع خودرو، نساجی، کالای خواب، کیف و کفش و تولیدات پارچه ای استفاده می شود. از لیبل تایوک معمولا برای نوشتن مشخصات محصول و دستورالعمل های شستشو استفاده می شود.

اگر تولید کننده محصولاتی از قبیل تشک، بالش، حوله و تولیداتی از این دست هستید می توانید لیبل های تایوک فابریک را با استفاده از پرینترهای لیبل زن خود چاپ کنید و یا می توانید انواع سفارشی آن را داشته باشید. این لیبل ها دارای چسب نیستند و معمولا روی محصول دوخته و یا پرس می شوند. از لیبل تایوک می توان برای استفاده در فضای خارج نیز استفاده کرد، چرا که در برابر آب و رطوبت مقاوم هستند. برای چاپ روی این لیبل ها می توان از ریبون وکس رزین استفاده نمود، اما وکس رزین در مقابل مواد شوینده یا سنگ شویی پوشاک، مقاومت کمتری دارد. بنا براین استفاده از ریبون مخصوصی به نام ریبون ضد آب یا Wash care Resin گزینه مناسب تری است. قابل ذکر است که قابلیت چاپ روی هر دو طرف لیبل های تایوک وجود دارد.

لیبل رول کاغذی تایوک، محدودیت هایی دارد. یکی از این محدودیت ها، لغزنده بودن جنس آن است. با این که در بسیاری از کارها این لغزنده بودن فایده دارد ولی باید توجه هم داشته باشید که در برخی از موارد ممکن است باعث لغزش و خراب شدن کار شود. علاوه بر این، نباید از این لیبل در نزدیکی گرما و شعله استفاده کرد. مواد مصنوعی که این لیبل از آن ساخته شده است در این شرایط ذوب می شوند و خطر آتش سوزی را در بر دارد. به طور خلاصه، اگر به دنبال مواد بادوام و ضدآب هستید که بهترین ویژگی های کاغذ و پارچه را با هم داشته باشد، رول های کاغذی تایوک گزینه بسیار خوبی است.

Call Now Buttonمشاوره و فروش