بررسی تخصصی بارکدخوان هانیول Honeywell 3820

تکنولوژی اﺳﻜﻦ اﻳﻦ دﺳﺘﮕﺎه به‌صورت Image Team بوده و ﺑﻪ دﻟﻴﻞ اﺷﻌﻪ ﻟﻴﺰر ﭘﻬـﻦ آن‌ها، ﻗﺎﺑﻠﻴﺖ ﻗﺮاﺋﺖ ﺑﺎرﻛﺪ ﻣﺨﺪوش را ﻧﻴﺰ دارد. با شارژ کامل این دستگاه در هر سری می‌توان 57000 هزار بارکد از آن استفاده کرد.

دستگاه Honeywell 3820 یک بارکد خوان بی‌سیم، سبک و قابل‌حمل قوی با کارایی بسیار بالاست که با استفاده از امکان ارتباط از طریق بلوتوث اطلاعات بارکدها را پس از اسکن به پایه خود که به کامپیوتر متصل شده است، ارسال می‌نماید.

این بارکد خوان پرتابل می‌تواند بارکدها را از فواصل 2.5 تا 61 سانتیمتری به‌راحتی اسکن نموده و بدون نیاز به کابل تا شعاع مطمئن 10 متری از محل نصب پایه‌اش، داده‌ها را بدون خطا به هر سیستم کامپیوتری منتقل نماید.

در صورت خروج اسکنر از محدوده عملکرد 10 متری از پایه، بارکدهایی که قرائت می‌گردد در حافظه موقت دستگاه ذخیره‌شده و پس از برگشت به شعاع دسترسی به پایه کلیه بارکدها سریعاً به کامپیوتر ارسال می‌شوند. به عبارت ساده‌تر با استفاده از Honeywell 3820 دیگر نیازی به حمل اشیاء به نزد بارکد خوان نخواهید داشت.

این دستگاه با دارا بودن اشعه بسیار قوی و بدنه محکم جهت استفاده در انبارها و خطوط تولید و سایر کاربردهای صنعتی، فروشگاهی، نظامی و … می‌تواند گزینه بسیار مناسب و کارآمدی باشد.

Call Now Buttonمشاوره و فروش