درباره ما

معرفی شرکت

شرکت توسعه فناوران سپهر صبا به‌عنوان ارائه‌دهنده سیستم‌ها و راهکارهای تخصصی شناسایی و ردیابی مبتنی بر فناوری‌های بارکد، باهدف افزایش اثربخشی مدیریت، توسعه سیستم‌های انفورماتیکی و نهایتاً ایجاد بهبود در کسب‌وکار سازمان‌های ایرانی، فعالیت خود را در تهران آغاز نمود.
این شرکت به‌عنوان نماینده توزیع، فروش و خدمات پس از فروش محصولات Zebra، Motorola ، هانیول Honeywell ضمن تأمین نیاز مصرف‌کنندگان داخلی، خدمات و محصولات خود را به سایر شرکت‌ها و همکاران فعال در زمینه‌ی بارکد عرضه می‌نماید.

چشم‌انداز شرکت

این شرکت باهمت جمعی از مهندسین و متخصصین زبده و توانمند در عرصه صنعت فناوری اطلاعات کشور، در زمینه خلق، تولید خدمات بارکد، تجهیزات بارکد و انواع مواد مصرفی بارکد مانند لیبل و ریبون و ارائه راهکارهای کاربردی سفارش مشتری و عموماً مبتنی بر فناوری بارکد، فعالیت مستمر می‌نماید.

هدف ما جلب اعتماد مشتریان است و در این راستا با نشان دادن انعطاف لازم، توانایی‌های خود را با نیازها و اهداف آن‌ها همسو کرده، دانش و تجارب خود را با آن‌ها تسهیم نموده و سازگاری بسیاری با آن‌ها خواهیم داشت. بازار ما را کارخانجاتی که نگران سطح فعلی بهره‌وری خود هستند، تشکیل می­دهد.

توجه به کیفیت در هر آنچه انجام می‌دهیم؛ مشتری مداری و تأکید بر حفظ رابطه و تلاش روزافزون و خستگی‌ناپذیر در جلب و حفظ مشتریان؛ ارتقاء تعهد، انگیزش و توان تخصصی کارکنان و جلب مشارکت آن‌ها در امور شرکت؛ تشویق خلاقیت و نوآوری و استفاده از نیروی انسانی کارآمد در جهت بهره‌وری فعالیت‌های شرکت، در زمره‌ی ارزش‌های اساسی ما و مبنای محکمی برای مزیت رقابتی شرکت ما هستند.

هدف ما به‌عنوان شرکتی که دارای مسئولیت اجتماعی است، افزایش سودآوری کلیه ذینفعان، مشتریان، سهام‌داران، کارکنان و مجموعه آحاد کشور ایران می‌باشد.

گروه مشاورین سپهر صبا دست در دست مشتریان خود اقدام به شناخت و ارزیابی سازمان مشتری می‌نماید. گستره این ارزیابی تحت عناوین راهبردها، منابع انسانی، فرآیندها و فن‌آوری زمینه‌ساز شروع بازنگری راهبردها، مهندسی مجدد فرآیندها و ایجاد تغییرات در نحوه انجام کسب‌وکار سازمان خواهد شد.